Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Libertów

Libertów, małopolskie

  • 720 000 zł
  • 102,70 m²
  • 7 010,71 zł/m²

Zdjęcie

Bogusława Kapera

Skontaktuj się

Dom Libertów

Libertów, małopolskie

zaktualizowane:
8 maja 2026

720 000 zł

102,70 m²

7 010,71 zł/m²

Dom Libertów

Zaktualizowane: 8 maja 2026

720 000 zł 102,70 m² 7 010,71 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
351 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
2023

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

351 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

2023

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 720 000 zł (7 010,71 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka domu 102,70 m² (100 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi; stan: do wykończenia
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2023
  •   materiał budowy: pustak
  • Działka: 351 m²
  •   dojazd drogą utwardzoną
  • Media: szambo

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Libertowie gmina Mogilany.

Ciekawy projekt niedużego domu wybudowanego według indywidualnego projektu.

Na dzień dzisiejszy jest to już stan surowy zamknięty. Okna zostały zamontowane.
Następny etap to ocieplenie budynku.

Cały czas trwają prace budowlane.

Posadowiony na działce o powierzchni 3,51 ara. Widok na otwartą przestrzeń. (...)

Agent

Bogusława Kapera

501 187...

501 187 897

12 260 21 50

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

501 187...

501 187 897

12 260 21 50

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana