Green Park Estate
Libertów, Ligustrowa 24

Piotr Radoń
Skontaktuj się
Green Park Estate
Libertów, Ligustrowa 24
Libertów, Ligustrowa 24
Zobacz na mapie
Stan inwestycji
zrealizowana
zrealizowana
Ceny
od 8 181 zł/m²
od 8 181 zł/m²
Metraże
od 66,39 do 97,67 m²
od 66,39 do 97,67 m²
Liczba pokoi
od 3 do 5
od 3 do 5
Miejsca postojowe
naziemne
naziemne
Stan inwestycji
zrealizowanaCeny
od 8 181 zł/m²Metraże
od 66,39 do 97,67 m²Liczba pokoi
od 3 do 5Miejsca postojowe
naziemne3 nieruchomości w tej inwestycji
| Mieszkanie20K | 66,39 m² | 13 691,82 zł/m² | 1/2 | 3 | 909 000 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 20K |
| Mieszkanie3/2 | 96,37 m² | 11 414,34 zł/m² | 1/2 | 5 | 1 100 000 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 3/2 |
| Mieszkanie6/2 | 97,67 m² | 8 180,61 zł/m² | 1/2 | 5 | 799 000 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 6/2 |
Inne inwestycje w okolicy
Zgłoś błąd lub naruszenie
Zgłoś błąd lub naruszenie