Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na sprzedaż Libertów - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Ogrody

Skawina(Libertów + 5 km)

3 500 000 zł550 m² 6 363,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą idealną dla inwestora zlokalizowaną w Skawinie. Na sprzedaż budynek handlowo usługowy przy ul. Ogrody 21 w Skawinie o powierzchni około 550 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 650 000 zł114,29 m² 14 436,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję na sprzedaż lokal użytkowy z najemcą o powierzchni 114 m2, wynajmowany przez firmę z branży kosmetologicznej. Lokal znajduje się w nowoczesnym kompleksie Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Dzielnica VI Bronowice,Kraków(Libertów + 11 km)

1 690 000 zł169 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy 169 m Kraków, bronowice, ul. Szablowskiego 3 Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 169 m , zlokalizowany na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Głowackiego

Łobzów,Kraków(Libertów + 11 km)

8 381 250 zł670,50 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż - lokal biurowo-usługowy 670,5 m z parkingiem | Kraków, ul. Głowackiego Na sprzedaż przestronny lokal biurowo-usługowy o łącznej powierzchni 670,5 m , zlokalizowany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Zyblikiewicza

Stare Miasto,Kraków(Libertów + 11 km)

1 999 000 zł107,50 m² 18 595,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie z piwnicą znajdujące się na wysokim parterze, 3 piętrowej kamienicy. - świetna lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 727 758 zł108,89 m² 15 867 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal Usługowy o powierzchni całkowitej 107 m2 w którego skład wchodzi pomieszczenie główne - 104 m2 oraz toaleta - 3 m2. Na wybrany lokal przysługują po 2 miejsca parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Konecznego

Żabiniec,Kraków(Libertów + 11 km)

999 000 zł128,20 m² 7 792,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:-

Szanowni państwo, chciałbym zaprezentować lokal użytkowy o powierzchni 128,2 m2 zaadoptowany na biuro. Znajduje się on na parterze budynku przy ulicy Konecznego na osiedlu Żabiniec w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Włosań

Włosań(Libertów + 7 km)

392 920 zł41,36 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal usługowy zlokalizowany w centrum miejscowości Włosań. Lokal ma powierzchnię 41,36 mkw, składa się na nią duże pomieszczenie usługowe o powierzchni 36,79 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 785 000 zł150 m² 11 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Royal Space ma przyjemność zaprezentować wydzielony lokal usługowy o powierzchni 150 m przy ul. Marcika. Lokalizacja Lokalizacja nieruchomości to sąsiedztwo Zakopianki przy wielu innych.

Szczegóły ogłoszenia

5 056 264 zł206 m² 24 544,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

WYJĄTKOWA OFERTA W NIEZWYKLE ATRAKCYJNEJ OKOLICY NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy Libertów

Libertów,małopolskie

585 000 zł310 m² 1 887,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowa niższa cena! Pilna sprzedaż! Na sprzedaż dom wolnostojący, trzy - kondygnacyjny, podpiwniczony, z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej ok. 310 m2. Wybudowany w 1993 roku.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij